Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Stanovisko ČCE k homosexualitě

Od: Anonym: josef---.home.nbox.cz )
Kdy: 21. 09. 2005 21:56
Předmět: Re: Stanovisko ČCE k homosexualitě

Na to muzu rict akorat, ze nemas paru o cem mluvis… ja mam svou zkusenost, ty svou literaturu (ja mluvim o tom, v cem ziju, ty o tom, co sis nekde vycetl a na co mas hotovy nazor. Informace v tebou uvedenych 3-ech bodech mi pripadaji dost mimo - statistikou se neda moc ohanet, kdyz clovek nevi, jak byly konkretni studie provedeny). Zda se mi trochu nevkusny podsouvat mi dotazy typu: kdy pujdes dal ty? - na to lze jen rict, ze dal jit nehodlam (mimochodem ze me delas promiskuita aniz bych jim byl). a pokud jde o argumenty - opakuji, ze rikam ty, kterym verim a ktere jsou opreny o mou zivotni zkusenost. Mozna tedy jsem "homosexualni aktivista" a nestydim se za to. Taky bych podotkl, ze je zajimavy, jak na jednu stranu neuznavas vysledky vyzkumu prokazujici nemennost homosexualni orientace, ale ohledne trvalosti vztahu se dovolavas vysledku vyzkumu na ukor me osobni zkusenosti (ze bys z vyzkumu bral jen to, co se ti hodi do kramu?). Musim opet zopakovat dotaz z prvniho prispevku - ovoce: ja poznavam, ze ovoce je dobre (poznavani, sdileni, vzajemna podpora). Tys mi neukazal zatim na jedine spatne ovoce meho konkretniho vztahu. Tedy mi pripada - dalsi "horky" krestan, ktery vlastne nema paru o cem mluvi. Nemuzu neokomentovat i to, jak se snazis vystupovat jmenem krestanstva (nemam chtit od krestanu slyset… atd.) - ja jsem krestan, at se ti to libi nebo ne (ty o tom nerozhodujes - nastesti) a vetsina mych krestanskych pratel (aktivnich katoliku i evngeliku) nas s partnerem bere tak jak jsme (nebo chces tvrdit, ze ty jsi jediny pravy krestan a oni ne?). To, ze moje orientace je Bozi vule, je skutecnost, ktere verim a podobny nazor neni v cirkvich po svete (katolicke i protestantskych) ojedinely.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód