Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Pozdrav z Loun

Od: Anonym: Mylan Balahura <> ( ---.grapesc.cz )
Kdy: 13. 09. 2005 18:34
Předmět: Pozdrav z Loun

Dobry den vsechny.Konecne se tady rozjizdeji poradna diskuze!Ja pochazim z Ukrajiny ale uz 4roky patrime s rodinou do Lounskeho sboru.A kdyz jsem tam byl poprve,tak jsem mel vykulene oci!"Proc tak malo lidi",to byla prvni otazka, druha otazka byla "Kde je mlada generace,mladez a deti".Otevrelo se mi Svetlo Bozi pred 6lety a na Ukraine jsem navstevoval sbor,kde kazdou nedeli bylo 950lidi(rano) a 600(vecer).Rok jsem se rozkoukaval,studoval jsem ruzne zakony,zasady nasi cirkvi.Proc Buh nasi rodinu privedl prave do teto cirkve, to nevime ale Cesty Bozi jsou nevyzpytatelne.Zjistil jsem, ze je CCE opravdu nemocna, i kdyz ja ji opravdu mam rad.Proc clenu ve sboru je treba 250 a na bohosluzbu v nedeli prichazi pouze 40 lidi???Ostatni nechteji slavit slovo Bozi nebo co?Nechteji slyset a poucit se ze slova?Co to znamena?To jsou otazky nad kterymi se mame zamyslet!Myslim si ze nase cirkev dela velkou chybu,ze je az nadmiru ""demokraticka",protoze nekdy ta demokracie prechazi do lhostejnosti!!!Proto cleny nase cirkvi pijou "o sto sest", kouri jak parni stroje,atd…Kdyz to vidi nekdo z nase cirkve si rekne "To je hrisnik… a je nasim clenem".Proc mu nerekne,ze dela chybu,jak je to psano ve Svatem Pisme.Jenom ho lhostejne obejde!Proc na Jungmanove ulici to vypada jak v nejhorsi hospode v Praze???Smrdi tam kourem a nekdy dokonce nohy trci z toho okenka na vratnici?Ja kdybych sel okolo tak bych nikdy nechtel patrit k cirkvi a byt krestanem.To jsou nase skutky taky ale mi je casto nevsimame!Mejte se krasne.S Panem Bohem.Ahoj Majlan P.S.Bratre kazateli a vy ostatni proc se porovnavate s ostatnimi cirkvemi aberete je jako priklad???To neni vzor!Vzor je Bible a vse jak nas ucil nas Pan!!!Jeste jednou ahoj

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód