Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Jak se Vám líbí nový Evanget?

Od: Uživatel Evangnetu Jakub Dvořák <>
Kdy: 28. 09. 2008 11:51
Předmět: Jak se Vám líbí nový Evanget?

… za sebe mohu říci, že moc. Velmi oceňuji rozšířené informace o sborech i jejich historii, možnost hledání biblických odkazů nebo vyhledávání (alespoň zatím jen) v Bibli Kralické.
Také aktivní mapky seniorátů a sborů jsou velkou službou návštěvníkům Evangnetu.
Za velmi přínosný považuji i projekt informací o duchovních písních v našich rozličných zpěvnících. Snad by nebylo od věci (ale to je asi právní problém), kdyby mohly být zveřejněny i jejich texty.
Jen stále nevím, jak vstoupit do Osobních diskusních fór návštěvníků, či do rubriky Projekty, ale to může být mojí nevzdělaností. Jenže právě proto bycch se dožadoval návodu. Když jde o návod, pak za největší přínnos lze snad považovat podrobný, přehledně strukturovaný popis nových i některých starých funkcí Evangnetu. Sobě pak přeji, aby skončila má stálá válka s Evangnetem, který mě neustále odhlašuje v nejnečekanějších chvílích, někdy i pouhé dvě minuty po přihlášení. Snad to tedy v novém hávu pomine!
p.s.: také už vím, že jsem nejen zadal chybný řetězec, ale i který. Byly to závorky v názvu předmětu. To mě v komunikaci s dosavadní verzí docela žralo, že člověk dostal hlášku chybný řetězec a nic víc. I tak, je to nezbytné, aby nesměly být závorky v názvu předmětu?

Přidat příspěvek:


Ověřovací kód