Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Prague Pride 2020 s/bez ČCE

Od: Anonym: Jiří Polák <> ( ---.108.broadband7.iol.cz )
Kdy: 18. 08. 2021 22:11
Předmět: Re: Prague Pride 2020 s/bez ČCE

Kazatel ČCE Čestmír Siwek napsal(a):
   Jiří Polák napsal(a):  >   > Ladislav Cajthaml napsal(a):  > > "Ta jejich přítomnost tam má jasný motiv, který i zdůvodńují-  aby  > se  > > začalo mluvit o pedofilii, jaksi aby byla postupně zařazena na  seznam  > > "legálních" deviací. K tomu není žádný důvod, důsledky  jsem  > uváděl  > > v předchozích příspěvcích."  > >   > > - Je k nevíře, jak může tak nechytrá osoba se sklonem k  nenávistným  > > konspiracím někde dělat učitele. Já to nechápu; kam na ty své  hnusnosti  > > chodíte, Poláku? Co se to domýšlíte? Jaké představy vy máte o  > mechanismu  > > legalizace pedofilie? Co si to vůbec dovolujete??????  > >   > > "Během Gaypride je však jasným cílem prezentace a dokonce  > agresivní  > > demonstrace "alternativních" způsobů sexuality, jako  > plnohodnotné  > > a řekněme stejně konstruktivní, jako té jediné správné- soužití  muže a  > ženy  > > v jednom věrném páru po celý život." - Tohle je váš ryze  vkusový  > soud,  > > který těžko může stát na zákonem, nad ústavou, nad evropským  právem.  > >   > > "Je jasné, že v "lidové" církvi jsou různé názorové  > proudy,  > > ale oficiální štempl se tam nikdy objevit nesmí. Pokud vzniknou  > nejasnosti,  > > je na místě oficiální distanc, který od rady ČCE stále postrádám a  > nikdy ani  > > nezazní, protože jakékoliv tendence tohoto typu ČCE hereticky  > > podporuje." - Máte úsměvné názory na štempl, na vlastnění a  dávání  > > štemplu. Spletl jste si církev, patrně. Štemply dávaj v Římě.  > Štemplujou tam  > > homofobii, až se homosexualita zelená.  > >   > > "protože jakékoliv tendence tohoto typu ČCE hereticky  > podporuje" -  > > proč hereticky? Víte vy, co to slovo znamená? Hereze = všechno, co  > Poláka  > > nebaví a v jeho četbě Bible to nějak nerezonuje  > >   > >   > Už si mně prosím neberte do huby Vy kreténe  >   >     Tak to je prosím odpověď pana bratra Poláka, učitele s VŠ, bývalého kurátora  sboru ČCE Louny, všechny kolem poučujícího majitele pravého křesťanství. V  jedné navíc vulgární větě je schopen nasekat hned tři hrubky. Sic!  Myšlenkově je však schopen napáchat ještě mnohem více hrubek a faulů, a  proto své "hluboké myšlenky" vměstnal raději jen do jednoho slova  na závěr: kreténe. Ó Bože, do čehos to duši dal, řekla by moje babička!
Přečtěte si, kolikrát mně v jednom jediném příspěvku urážel, aniž by jakkoliv argumentoval. Proč jste se nepustil do něj? Mně vpálíte pořád to samé jen díky tomu, že jsem byl ochoten přiznat barvu a napsat o své profesi, přesvědčení a místě působnosti. Proč se mám nechat urážet kvůli tomu že nesouhlasím s Gaypride?

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód