Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: ČCE na Prague Pride 2021

Od: Anonym: evangelický křesťan77.111.247.--- )
Kdy: 11. 08. 2021 00:00
Předmět: Re: ČCE na Prague Pride 2021

Nechápu tu celou diskuzi. Z Prague Pride blízko nemám, LGBT není můj šálek kávy. Ale proč se tím tolik zabývat? Oni mají nějakou svoji agendu, křesťanská mi nepřijde. Ale nevidím velký smysl bojovat proti něčemu nebo proti někomu. Máme druhé lidi milovat, pomáhat jim, ale bojovat proti někomu? V rámci církve bych tuto agendu nepodporoval, ale jestli mají nějaká akce, průvody, vlaječky na sloupech nebo tramvajích, tak mi to tolik nezajímá. Jistě, pokud to je z mých daní, tak rád nejsem. Nemyslím, že by to mělo mít podporu z našich daní. Proto třeba nebudu volit Piráty. Ale nevidím důvod bojovat proti těm lidem (LGBT) jako takovým. Nic mi neudělali, nikoho neohrožují. Pokud někdo myslí, že jsou ohroženy jeho děti, tak snad záleží víc na tom, jak vede děti doma a nepadne snad celá výchova tím, že dítě jednou uvidí nějakou takovou akci. Některé excesy podobných akcí navíc nejsou ani tak záležitostí lidí orientace LGBT, jako spíš určitého výběru, aktivistů. Pokud mě něco nezajímá, tak tomu nemusím věnovat tolik pozornosti. Třeba vyjádřit svůj názor, to ano, ale ne trávit bojem proti tomu dlouhé hodiny.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód