Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Boží soudy pro rok 2021?

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 04. 07. 2020 04:04
Předmět: Re: Boží soudy pro rok 2021?

K tomu videu KTuM2KBKNUc o Coronavirus…
Zmiňuje tam datum 2019-12-19 10:00 asi jejich Indického času, že měl nějakou vizi o téhle epidemii… (je to v tom videu v čase cca 30:00) Já jsem ten den 2019-12-19 psal o tom, že se nás budou snažit vyhubit epidemií, je to v http://pialpha.cz/WPoHC.pdf (anglicky) na straně 10 dole - odeslal jsem to do fóra až večer, ale psal jsem to už od večera předtím, cca 2019-12-19 00:50 SELČ - tj. asi dvě hodiny před tím jeho proroctvím - zajímavá shoda okolností… A ovšem nepsal jsem to jako nějaké proroctví, ale jako logický závěr z informací, a ovšem netušil jsem, že to spustí už takhle brzy…
Také v tom videu mluví o tom, že přijde druhá Epidemie a bude horší, než ten současný Coronavirus…
K tomu jsem dospěl i logicky. To očkování, které na nás DARPA, Moderna a Dr. Fauci chystají (i z Oxfordu), v podstatě vypne imunitu proti tomuhle typu virů, což sníží negativní následky Coronavirus, protože tam dochází k poškození plic především přemrštěnou reakcí imunitního systému. Jenže oni tam zkoumali a vyráběli nejen Coronavirus křížený s H.I.V. , ten co na nás už vypustili, ale zkoumali tam i Ebolu kříženou s H.I.V. a já nevím co dalšího, kterou na nás teprve vypustí…
A ti, co dostanou to očkování proti Coronavirus, co už na nás vyrábějí, tak se jim zřejmě nebude imunitní systém nijak bránit… Viz půl-minutové video https://twitter.com/wideawqke/status/1277735412664946688 těsně na konci, jaký škleb udělal Bill Gates a jeho manželka, když říkali, že zatímco Coronavirus jste si příliš nevšímali, tak té příští epidemie si všimnete víc…
A jak ten Indický "prorok" říká, že ta druhá epidemie bude bodat jako sršeň, tak já říkám, že bude spíš bodat jako injekce s vakcinací… (A ty další příznaky, co tam popisuje, se na Ebolu hodí také…)
Jméno "Fauci" pochází ze Sicílie a znamená to "SRP"… Viz Zj14:14-16
Nehledě na proroctví, nehledě na škleby Billa Gatese, dá se k té informaci o druhé Epidemii a zrádném Očkování dospět zcela racionálně, když si ty popisy toho očkování přečtete a zároveň víte (přibližně), co tam připravovali dalšího, a že to nebyla žádná náhoda…

(technická poznámka: to automatické podtrhávání v tomhle fóru je fakt otrava, zvlášť když nefunguje a H.V.nahradí špatně… Jak se tu v církvi, podporující lgbtqp, bavíte o H.V.(psáno H.I.V. bez teček ale fórum to automaticky změní a vynechá I ?!) a AIDS, které s tím souvisí ?)

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód