Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: jaká zbožnost?

Od: Anonym: Jiří Polák <> ( --- )
Kdy: 24. 01. 2020 22:18
Předmět: Re: jaká zbožnost?

Ladislav Cajthaml napsal(a):
 Určitě se nedohadujte, Jiří Poláku. Protože dohadovat se jste schopen  nanejvýš pomocí různých manipulativních, sebeutvrzujících se a zcela  neprokazatelných obratů typu "všichni říkají", "zeptejte se  ostatních církví". Ještě doporučuji takové autority typu "dávali  to v televizi" a "četl jsem to na internetu". Mudrujete, co  odrazuje "chodit lidí do našich řad" (kdoví, jaké to jsou řady, ty  vaše řady). Mám pro vás jeden tip: Možná odrazuje ostatní od přiblížení se k  církvím určitá specificky církevní nechutnost, určitá velice toxická stopa,  kterou za sebou zanechávají různí fanatičtí snaživci s poněkud nestandardním  vztahem k realitě.
Ladislave, Vy mně tu stále jen napadáte nějakými neurotickými výlevy. Pokud Vám to psychicky pomáhá, pak jsem rád že mohu pomoct aspoň v tom, protože Vaše výlevy nenávisti jsou absurdní. Zamýšlím se, proč naše sbory živoří a vy jste schopen jediného - svést vše na mně. Takže můj příspěvek vždy obrátíte proti mně, tečka. Skvělý nápad možná poprvé, podruhé, ale podvacáté už je to slabota. Od křesťana bych čekal například nějakou zkušenost, nějaký biblický citát, který Vás poslední dobou oslovil, nějaký postřeh jak k Vám Bůh mluví, za co s manželkou a dětmi modlitebně bojujete, nebo něco podobného … Hledám prostě ve vašich příspěvcích něco dobrého, nosného, něco co zaslouží pozornost.. Jste schopen něčeho takového? Co čtete teď za biblickou knihu? Jak k Vám mluví?

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód