Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Lišky na Siónu...

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 29. 08. 2019 22:24
Předmět: Re: Lišky na Siónu...

jak jste tedy vy přišel k tomu poznání a vědomí
Asi to bude tím, že dost čtu, a mám lepší zdroje informací než vy - protože si porovnávám informace z více různých zdrojů s různým úhlem pohledu. (Akorát teď v létě zrovna nesleduji zprávy na ČT, ale obvykle je používám na vyvažování informací z alt-médií). ({Co čtu nebo píšu (kromě třeba překládání Bible - mám už druhou verzi vlastního biblického web-serveru, nebo programování a jiné práce), když zmáčknu PrintScreen, pípne to a uloží se snímek obrazovky. Aktuálně mám ID 540684 od roku 2010, letos zatím cca 57 tisíc, to je v průměru 230 screenů denně (nejsou plné textu a leckdy se to opakuje, leckde je jenom obrázek, atd)… Co čtu, to si ukládám, a ve složce na politické texty nebo na náhledy z fóra atd mám za letos a loni 26 tisíc souborů, z toho 12 tisíc MHT web-stránek (to je cca 20 denně, z toho 1357 tady z Evangnetu, každý "Náhled" zvlášť uložený, nebo cca 1300 4chan /pol/, také když něco píšu tak každý "post" zvlášť uložený, dřív jsem to /pol/ četl víc, teď už jen vyjímečně), ostatní jsou asi obrázky… Třeba ve složce "wiki" mám cca 8500 MHT souborů, ale leccos jsem četl jen zkratku v záhlaví… Video-beletrii nesleduji. Politická videa z Youtube atd si musím nejdřív stáhnout, abych si je mohl prohlédnout, (tak je mám aspoň archivované, když je pak google zcenzuruje), těch tu mám cca 1500, asi jsem jich tak půlku z toho viděl… Z 6.5Tb dat tu mám ale většinu astronomické (Slunce) a meteorologické snímky, filmů a hudby asi jen trochu, skoro 1 procento…})
A ovšem, nevěřím všemu, co čtu nebo sleduju, je dobré znát a uvažovat Bias (úhel pohledu) daného zdroje, kdo v čem přehání nebo co vynechává… Já už jsem to tu psal, že jsem (kromě jiného) cyber-shaman, a nemám rodinu, kterou bych okrádal o svůj čas… Z velkého množství informací mi pak zůstávají jen kontury a důležité zkratky, to ostatní má archivované počítač a v případě potřeby to jde dohledat, kde jsem to četl… A na vyvažování zas třeba trávím dost času v přírodě, někdy fotím stromy, někdy jen tak… Řekl bych, že v hospodě (u kofoly) netrávím v průměru ani celou hodinu týdně…
Vy to označujete "konspirační myšlení", ale prostě mám poněkud víc informací, a nevěřím fake-news, zejména těm v mas-médiích…

Mimo jiné - 4chan "Anonymous", je plný různých hoaxů, ale i zajímavých informací - to se člověk postupně naučí rozlišovat. Jako naposledy, když jsem tam nesl informaci o lingvistice toho "shaveh" https://archive.4plebs.org/pol/post/224210769 , mimo jiné proto, že to je image-board a dají se tam sdílet obrázky, tak zrovna v tom threadu zas někdo z Německa přinesl informaci o tom, jak se Evropská unie paktuje se zednářskými lóžemi v otázkách migrace, a ovšem odzdrojované to je z https://freimaurer-wiki.de/index.php/En:_European_Commission_and_Freemasons_dialogue až třeba na https://europa.eu/rapid/press-release_IP-16-2362_en.htm , žádný hoax nebo "konspirační teorie", velmi reálná "konspirační praxe"… (ale jinak v tom threadu zas leckdo (a zejména ID "qG63OoIG") přehání, že by kdejaké dva sloupy pohromadě měly být zednářské symboly, to je určitě přehnané…)
Anebo viz www bollyn com , také dobrý zdroj informací… Pravidelně čtu třeba rt com (world news) a informationliberation com, dřív jsem četl třeba infiniteunknown net, ale ten je příliš pesimistický… z českých třeba zvedavec org a novarepublika cz … kromě mnoha jiného, ale tyhle asi nejčastěji…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód