Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: ČCE na Prague Pride 2019 - rozsah...

Od: Anonym: Anonym--- )
Kdy: 27. 08. 2019 10:07
Předmět: Re: ČCE na Prague Pride 2019 - rozsah...

P.A.Semi napsal(a):
 > Prosím zkuste psát max. 15 řádek  Omlouvám se, jsem tu "spisovatel" z rodiny spisovatelů, a je to  vyjímečná akce. V mém případě je pěkně stručný rozsah jeden print-screen  textu… (Děkuji za vaše i pana Wrány nabádání ke stručnosti, mohlo to být  ještě horší s tou rozvleklostí…)    Na pár dní jedu pryč, ale já vám nikam neuteču, pokud mě chcete stíhat za  přehnanou svobodu projevu (je to tak zřejmě potřeba, rozmázneme to  patřičně).    Po svatojánské oslavě letního slunovratu jsem se tu znovu-zamiloval do jedné  velmi Hermetické slečny, kterou tajně tak trochu miluji asi osm let, ale teď  to nabralo reálnější obrysy. Jenže já si s ní nepotřebuji pohrát a naložit  jí k jejím břemenům ještě syna a pak zmizet. Asi jí spíš vysvětlím, proč by  se měla vrátit ke svému bývalému příteli R*novi, jedinému synu katolického  faráře, se kterým má neprovdaná pěknou dcerušku (tady se za socíku děly  věci, to byste nevěřili). Ona sice rozhodně nechce, ale uvidíme… Já ji  velmi miluji a chci jí to nějak zabezpečit. Prozatím tam pojedu složit 3  tuny uhlí na zimu… A v ten přesně správný okamžik dostane ale asi jen pusu  na čelo, na počínání syna bych si ji býval musel včas namlouvat, a navíc už  bych ho nevychoval… Taky protože jsem na tohle rezervoval tenhle čas, tak  jsem posunul to psaní zde o týden až dva dopředu, býval bych ta výročí  minul…
Působíte jako éterický světec, který tak trošku lítá mimo realitu. V reálu jako mimoň. Chtělo by to trošku zakotvit na zemi.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód