Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: ČCE na Prague Pride 2019

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 10. 08. 2019 23:00
Předmět: Re: ČCE na Prague Pride 2019

A co je ti do toho, s kým kdo sexuje? Já ti taky nekrafu do tvých postelových hrátek.
Inu, osobně mu do toho nic není, pokud to není škodlivé…
Společensky prospěšná je láska mezi mužem a ženou v dobrém vztahu, duševní i tělesná, z toho se rodí děti a národ pokračuje. Planá ale (společensky) neškodná je jiná láska, o které nevíte. Škodlivá je taková, která tam svádí dosud nevinné, nebo je utvrzuje v dojmu, že se toho nemusí chtít zbavit a napravit.
Ale těm, kteří se veřejně hlásí k tomu, že "sexují" škodlivě, těm byste neměli prozpěvovat a dodávat jim ospravedlnění.
Anonym to ale nepochopil. Já tady i pan Polák zde lobbujeme za zrušení církevní účasti na nějaké oslavě. A já jsem s tím kouzlem z HP chtěl i vyhnat slušné lidi, co se za tím čelem pochodu loudají vzadu jen z vlastní blbosti…
Letos už je asi pozdě něco organizovat (já ani nevím, kdy ten letošní pochod je?), ale na příští rok byste jim tam mohli dodat do průvodu nějakého maskota (loutku) Voldemort v cca 3x nadživotní velikosti člověka nebo větší, asi jako měli v Londýně na zahájení Olympiády, aby byl vidět, a jděte s ním v tom oslavném průvodu. Uvidíme, jestli to zabere.
Už se dávno nejedná o 4%
Jestli vám jich přijde víc, jestli se kolem vás neshlukují? Myslím, že homosexualita není neměnná, vím o tom, kdo ji prý umí léčit…
o píď větší procentuální zastoupení …
V tomhle kousku mi přijde, že poněkud přeháníte (když jsem vás minule chválil), ale stanovisko z toho asi nevyvodíte špatné.
téma už tu bylo propíráno .. nebaví tohle dál řešit
až jste to začali ignorovat, unavilo vás přemýšlet a diskutovat o tom stále znovu…
Ten váš distanc, prostě té SR poukažte, že ty Pride pochody jsou ďábelské akce, viz Frankism a Sabbatai Zvi 1666, a proč jim to není jasné?
Mě tady ale nakonec šlo o zrušení účasti všech církví a všech slušných lidí na všech těchto lgbtqp-Pride pochodech, a až tam zbydou samotní ti zvrhlí, půjde s nimi zacházet drsněji nebo důrazněji, třeba i proti-demonstrací, nevím…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód