Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: ČCE na Prague Pride 2019 ... Reforma ČCE?

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 05. 08. 2019 20:45
Předmět: Re: ČCE na Prague Pride 2019 ... Reforma ČCE?

Inu, "poradil už dávno"? No, ale já mám argumenty, výše 13:18, které tehdy přehlédli a měli by se poradit znovu… A ctěný pan J.P. s tím rozhodnutím SR není spokojený, tak jsem mu dal do ruky ty pádné argumenty, ať to tam zkusí znovu, je to vaše církev, a vaše pověst, tak se snažte… (Zj3:19)
K textu minule jsem neměl dobré svědomí, je to potřeba upřesnit, že s tou pizzou to byl eufemismus, ale pokud tu historku znáte, tak ale byla z nevím jak značné části přehnaná, i když část smutné pravdy měla, jak teď po dvou letech konečně lapli Epsteina, a to věru nebyla malá ryba, a ani to nebyly malé ryby, co lapal do osidel… (Dnes to tam už ví skoro každý a přetřásají to i mas-média, inu, spadla klec a je rachot.) S tím krájením na přesazování to bohužel není eufemismus, takové zprávy byly z více různých zdrojů, ale je otázka, jak moc to je rozšířené? Těžko říct… Tu drogu na A z Adrenalinu jsem zmínil spíš proto, abyste lépe pochopili, že tu jsou i takoví, kteří nemají ani malý kousek svědomí, a ovšem to je chemie, biologie a je to historicky dost dobře doložené, jen u těch historek chyběl ten chemický, biologický a časový aspekt, proč to tak vlastně dělali. Dnes už se ten A. dělá z injekcí pro vojáky s prošlou lhůtou, taky nevím, v jakém rozsahu… A ovšem CPS ("child protection services" v USA) jsou šmejdi zlí, a často berou děti rodičům i proto, že se příčí téhle lgbt* propagandě nebo jsou jinak politicky nepohodlní, ale jestli se podílí i na tom "přesazování" těžko říct, ale špatné to je i tak… A takhle zlí nebyli ani bolševici u nás, nebo aspoň ne v tomhle rozsahu…
S tou dětskou prostitucí to také není nijak přehnané - https://penntoday.upenn.edu/news/commercial-child-sexual-exploitation-most-hidden-form-child-abuse-says-penn-professor (university of pennsylvania) cituji: "child sexual exploitation affects as many boys as girls" - myslíte, že si nějaká paní zaplatí třeba 11-letého prostituujícího chlapečka ? (A ovšem k tomu podotýkám, že ta ošklivá slova na S nebo X se před dětmi do určitého věku vůbec nevyslovují… Ten správný věk se pozná i fyziologicky, tak akorát když začnou dozrávat a pučet… Pro ty menší tam je Evička s jablíčkem od hada…) Takže k tomu podotýkám, že s tím *qp to není legrace ani pomluva, to se jen musíte podívat o kus dál, kde jdou po té šikmé ploše kus před námi… Že "tady zatím dobrý" není správný argument…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód