Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Homosexualita není nemoc.

Od: Anonym: Anonym--- )
Kdy: 23. 06. 2019 14:55
Předmět: Re: Homosexualita není nemoc.

Dobrá Zpráva napsal(a):
   Anonym napsal(a):  > Nelze tudíž léčit.      Anonym napsal(a):  > Nelze tudíž léčit.      Anonym napsal(a):  > Nelze tudíž léčit.      Anonym napsal(a):  > Nelze tudíž léčit.      Anonym napsal(a):  > Nelze tudíž léčit.      Anonym napsal(a):  > Nelze tudíž léčit.      Anonym napsal(a):  > Nelze tudíž léčit.    Homosexualita je nemoc-démon/a Ep. Římanům,a vzpoura proti Bohem danému  vzoru! SZ na příkladu vzpoury a zničení Sodomy a Gomory nám o tom jasně  svědčí! A NZ nám to doplňuje v Listu Římanům, dále i ve Zjevení!  Homoswexualita je nečistý pekelný démon, kterého se musí obtěžovaný či  posedlý zříci a dále se homoohavnosti nedopouštět!!! Pán Ježíš chodil a  vyháněl z lidí démony! I dnes Pán posílá pomazané apoštoly, aby  vysvobozovali zajaté od temnoty! A Pán jim zaslibuje: Pokořte se pod mocnou  rukou Páně, naříkejte a plačte nad sebou lide dvojí tváře. Činte obrácení a  pokřti se jeden každý ve Jméno JEŽÍŠ na odpuštění hříchů a příjměte dar  Ducha svatého. Jinak s démonem homosexuality,se do nebe nedostanete! Pán je  Svatý. a nic nesvatého a neospravedlněného, se tam nedostane.!!! AMEN.
Koupu se v pekelném hříchu homosexuality a spěju do pekel horoucích. Jsem vyvrhel společnosti, mor na mě! Až budeš jednou v nebi, shlédni prosím z výšin a smoč svůj svatý malíček v pekelném ohni, ať mi trochu od toho žáru ulevíš. Vřelé díky svatý muži.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód