Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Léčba homosexuality bylinkami

Od: Anonym: Anonym--- )
Kdy: 07. 03. 2019 19:08
Předmět: Re: Léčba homosexuality bylinkami

Martin Janča napsal(a):
 Jsi-li tolik vzdělaný, rád se od tebe budu učit tvému vědění, a teď budu  dělat, jako že jsem nečetl tvé "hodnocení" mé osoby a půjdu rovnou  s důvěrou ve tvou odbornost k tématu.    Rozumím ti tedy tak, že je možné, aby se člověk vlivem nějakých procesů  během života nějak "převedl" z heterosexuality na homosexualitu  (viz. příklad té lesby). Pak ovšem musí být stejně tak možné se vlivem  nějakých procesů "převelet" i z homosexuality na heterosexualitu,  tedy se z homosexuality vyléčit.    Používám jenom selský rozum, ty můžeš odpovědět z pozice odborníka.
Ale on se nepřevedl z heterosexuality na homosexualitu, on se jen v rámci socializace přizpůsobil sociálnímu tlaku, který zabránil včasnému sebeuvědomění a dokončení procesu hledání vlastní identity a sexuality. Krom toho v logice neplatí, že když z A plyne B, platí to i opačným směrem. Já tě tady nenaučím základům vědních oborů souvisejících s lidskou osobností, to se musíš dovzdělat. Ale mě nedráždí to, že nemáš rozhled, ale ta tvá urputnost a nepokora s jakou prosazuješ své názory, aniž bys kterémukoliv vědnímu oboru s tématy, které tě zajímají, rozuměl. Ty ani nemáš zájem jim rozumět. A pokud píšeš, že se tedy ode mě něco rád dozvíš, tak pochop, že já u tebe nemám na čem stavět. Musel bys mít alespoň základní informace a to informace propojené alespoň v základní kámen některého z vědních oborů s tvými tématy souvisejícími.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód