Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: H. není nemoc.

Od: Anonym: A.R. <> ( ---.net.upcbroadband.cz )
Kdy: 27. 02. 2019 21:38
Předmět: Re: H. není nemoc.

Jiří Polák napsal(a):
 myslím že Velký pes těmi hrubkami někam směřuje, on totiž záměrně  "przní"  českou větu. Je hrozné vidět takhle napsanou českou větu, že?  Daleko horší je však vidět někoho, jak se PRZNÍ se stejným pohlavím,  ba co víc- przní zdravý rozum kecy o neškodnosti homosexuality, nemožnosti  ji získat, nebo nemožnosti se jí zbavit!!  Víme, že tak to není.  -HOMOSEXUALITU LZE BĚHEM ŽIVOTA ZÍSKAT (ZNÁME NEJEDEN PŘÍKLAD)  -NÁPODOBA HOMOSEXUÁLNÍHO CHOVÁNÍ JE PRO MLADISTVÉ VELMI NEBEZPEČNÁ, ČASTO  STAČÍ IDENTIFIKACE  SE ŠPATNÝMI VZORY, DĚTI JSOU V TOM VELMI CITLIVÉ A ZRANITELNÉ  -PROCENTO LIDÍ PRAKTIKUJÍCÍCH HOMOSEXUALITU SE NÁPADNĚ ZVÝŠILO  -TEN KDO HOMOSEXUALITU PRAKTIKUJE, NEMUSÍ BÝT HOMOSEXUÁL, MLADÉ DÍVKY CHTĚJÍ  BÝT ČASTO JEN ZAJÍMAVÉ, MŮŽE TO BÝT JEN "NÁHRADA".  Problém je zde znečištění v duchovní oblasti, což nevěřící nechápou a  nepřipouští.  To ale nic nemění na realitě úpadku člověka při takovém způsobu života.  Statistika  promiskuitního chování a délky života to jen dokazuje.
Vidět někoho, jak se przní se stejným pohlavím? A tys viděl nějaké homosexuální porno nebo to jsou jen tvoje představy ve tvé hlavě? Proč si vůbec něco takového představuješ? Já si taky nepředstavuju, jak dovádíš se svou partnerkou.
Jelikož je homosexualita přirozená a vrozená, nelze se jí zbavit a nelze se ji ani naučit. To není jako dějepis ve škole. Problém je ve tvém zvráceném myšlení. A to, že si to myslíš ty a pár dalších zabedněnců, nutně neznamená, že máte pravdu.
Svého partnera mám od svých 19 let a jsme spolu 12 let. Jak tedy můžu být promiskuitní? Nemám jediný důvod svého partnera podvádět.
Vezmi rozum do hrsti, pokud nějaký máš a uvažuj racionálně.

Přidat příspěvek:


Ověřovací kód