Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: homosexuální manželství a ČCE

Od: Anonym: Anna--- )
Kdy: 20. 11. 2018 16:15
Předmět: Re: homosexuální manželství a ČCE

Martin Janča napsal(a):
 Pane Vráno a dívko Anno. Diskuse je zde opravdu těžká. Časem se nám ale  podařilo opustit různé útočení, resp. útočníci se naštěstí z tohoto fóra  sami vyselektovali. To je dobrý posun. Nejsme už ve válce, ale jsme schopni  jednat. I já sám jsem příznivcem míru a nemám to moc rád, když se lidé  hádají.    Myslím si, že se svojí (homo)sexualitou problém nemám. Líbí se mi jedna žena  -  https://media.self.com/photos/59c16fc696ea2119f5e8b3cc/4:3/w_728,c_limit/Sel  ena-Gomez-Face-of-Puma.jpg - již jednou jsem tady její odkaz dal. Musíte  uznat, že komu se tato žena líbí, je opravdový muž, nikdy homosexuál.  Předpokládám, že manželka pana Vrány vypadá podobně, protože ho považuji za  pravého muže.    Moje mise na tomto fóru je pomoci naší církvi navrátit se k Písmu,  evangelické ortodoxii a otcům reformace. Mým vzorem je Mistr Jan a proto  ochotně snáším nenávist a zesměšňování jako on.
Myslím, že pokud nejsi extra nějaký donchuan, tak bych si být tebou na takovou holku nechala zajít chuť. Bude mít vysoké sebevědomí a nároky těžko splnitelné.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód