Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: Festival Jimramov

Od: Anonym: Miki---.palacymca.cz )
Kdy: 29. 08. 2006 13:20
Předmět: Re: Festival Jimramov

Ahoj Samueli, Letošní jimramov byl naprosto skvělý. Přišel si opravdu o hodně. Naříklad Lídl a Velík, nebo Plastici byl famózní zážitek. Mnoho mladých lidí a hudební překvapení jako Taxi to the ocean taktéž. Ale mám pocit, že toto Tě vůbec nezajímá…Tedy k tvým bodům Add 1. Proč by mělo jít o akci sekulární ? Pokud jsou měřítkem návštěvníci, tak dvě třetiny jich byli z členstva ČCE, a pokud měřítkem jsou kapely, tak je spíš pozitivní, že se na Jimramově daří kombinovat křesťanské a mimokřesťanské (to neznamená nekřesťanské) kapely. A co se týče marihuany. Ty si myslíš, že to nemohli být mladí křesťané kdo ji tam kouří ??? Add 2. Vstupné jew naproto adekvátní celé akci a ve srovnání s jinými festivaly běžné (možná i nižší) Věř mi, že podobné akce opravdu stojí dost peněz (sám sem jich mnoho dělal) a je třeba je zaplatit. Co se týče malých dětí, tak muselo jít asi o nějaké nedorozumění, neboť co já vím, tak malé děti opravdu neplatí, a velké rodiny mají rodinné slevy… Add 3. Co se týče tradičních kapel. Přestože festivaly mají své stálice, je třeba, aby se kapely časem měnily. O tom festivaly jsou. Takto mnohdy člověk získá lepší přehled na hudební scéně. A mmch Otcovy děti již DAVNO nehrají, Traband nehraje již 8 měsíců (pauza v produkci) (a navíc není křesťanská kapela), Oboroh je hudebně trochu jinde než býval a Původní Bureš dle mého názoru není křesťanská kapela… Děkuji za pozornost

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód