Aktuálně v ČCE

Co hýbe s ČCE...

Odpověď na příspěvek: Re: PP

Od: Anonym: Martin Janča--- )
Kdy: 26. 08. 2018 20:02
Předmět: Re: PP

A.R. napsal(a):
   Už jen to, že jakýsi pan Janča chce  homosexualitu léčit, je dostatečný důkaz, že se někteří cizí lidé s mojí  homosexualitou nesmířili.
Příteli A. R., já nemám nic proti homosexuálům, pro mě homosexuál jako bisexuál, nejsem žádný rasista. Mám vás rád a věřím, že možná jako homosexuál žijete křesťansky vzornější život než řada heterosexuálů nebo možná já. Já jenom že bych vám chtěl pomoci, to není jak s těma obrázkama na cigaretách, které mají podle prdlé Evropské unie "vyléčit" kuřáka (jak jste vzpomněl), on můj bratranec hulí jak Babišova chemička a ty obrázky si ještě sbírá, aby je měl všechny. Myslím si však, že u léčby fotkou ženy je to jiné. Jako homosexuál se připravujete o krásnou věc - mít ženu. Schválně se dobře podívejte na fotku ženy a když si ji dobře prohlédnete, musíte uznat, že je hezčí. Žena má krásnou tvář, vlasy, postavu, poprsí, zadek a tak, no a teď si představte, že prohlížíte muže, no a už je na snadě, že se homoseualita z těla vytrácí. Když tak vám vygooglím nějaký fotky, kdybyste měl zájem. Nebojte se, spolu to zvládneme!

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód