Odpověď na příspěvek: Re: Hlasování

Od: Uživatel Evangnetu Tomáš Volf <>
Kdy: 29. 01. 2008 20:53
Předmět: Re: Hlasování

Ale je přeci taky na každém vlastníkovi památky aby tu svou taky náležitě široké veřejnosti představil a k tomu může vést i tato prosba, kdy se lidé, kteří památku neznají a nejsou v její blízkosti mohou alespoň podívat na její fotku, případně na ostatní. Pak když se řekne třeba Olešnický kostel tak si budou pamatovat aha to je ten kostel pro který jsme hlasovali v anketě, který patří ČCE, … Když se řekne v případě nás Starý Pivovar - aha to je ta budouva určená k demolici, která se podařila velmi zdařile zrekonstruovat a patří teď ke kampusu Fakulty Informačních Technologií VUT v Brně, respektive pro pro stravování ubytování a volnočasové aktivity nejen pro studenty. A takhle si můžeme vzít i další památky zde nominované.. Proč tuto soutěž brát ryze jedním pohledem? Je možné se nad tím zamyslet a uvážit co autor této ankety (kraj) chtěl touto anketou docílit, zda-li to aby se vyhodnotila nejlépe opravená památka (jak už tady bylo již několikrát zmíněno ani v porovnání odborníků to nemůže být posouzeno protože je to nesrovnatelné) nebo mu šlo o to, kdo nejlépe tuto památku rozšíří mezi veřejnost a udělá jí vlastně propagaci kterou jsem nastínil výše; a kdo jiný by to lépe udělal než vlastník památky?