Odpověď na příspěvek: Re: poznamka po carou

Od: Anonym: Michal Samiec <> ( ---.etf.cuni.cz )
Kdy: 23. 11. 2006 19:38
Předmět: Re: poznamka po carou

…míval pocit, že bych možná i mohl něco k té mládeži říct… Trochu jsem se tím kdysi zabýval, no radši jsem měl asi číst církevní otce… …často slyším, na co všecko se farářům nedostává času, zbytečné a naprosto mylně postavené debaty jsou zřejmě prioritou… …myslím, že duchovní úroveň nejen mládeže, ale i farářů a celé ČCE nejvíce vystihuje citoslovce Ehm… bezradnost, neschopnost mluvit otevřeně o své víře není problém jen mládeže… …ubavit se k smrti a na druhé straně se ohánět teologicky košer pravověřím, to jsou dva konce stejného problému… …nemáme co říct či neumíme a ještě jsem na to hrdí… …ublíženecké postoje obou stran, které mají pocit, že jim bylo na cosi sáhnuto mně vždy sraly… jsme přece jenom ti malí evandělíčci… Problém je někde úplně jinde, dá-li Pán, snad se jednou budeme bavit věcně o opravdových problémech, do té doby mi nezbývá než souhlasit s Velkám Sobem: opravdu neskutečně chujská debata a přidávám: která vede tak akorát do prdele. Zdravím všechny zůčastněné a přji jim, aby si našli pokud možno hodnotnější způsob trávení volného času. Nebo snad pracovní doby? Ze sborového krev neteče…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód