Odpověď na příspěvek: Re: Psychiatři...

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 21. 06. 2021 09:33
Předmět: Re: Psychiatři...

Svoboda je dnes velmi iluzorní… Můžete cokoliv, čím dekadentnějšího tím "lépe", ale to podstatné nemůžete… Třeba mluvit proti migrantům nebo zvrhlíkům… To je skutečně důležité, protože to chrání děti geneticky a morálně… Ale podvodem prohlásili "opovržení" za "nenávist", a když zkusíte někde významněji než v putyce napsat něco závadného, budou se snažit vás likvidovat a neutralizovat, byť třeba ne fyzicky…
Ten "kvas farizeů" (Lk12:1) je "Rovnost" - rovnost mužů a žen, rovnost našich a cizích, rovnost přímých a perverzních, rovnost zdravého a nemocného, užitečného a škodlivého. Když nesmíte dětem říct, že když je něco ohavného a škodlivého, tak je to Fuj, tak to ty děti nebudou chápat, nebo až příliš pozdě.
Že nebrzdí? Zkuste někde napsat Pravdu o Židech, a uvidíte, jak vás zabrzdí… I vy jste tu zkusil vyhrožovat mi poslat na mě "benga", tak netvrďte, že nikdo nebrzdí… (To je pak otázka, jestli ty moje teze byly "Pravda" nebo "Bludy", ale my také máme mít právo se mýlit…)
Zkuste někde citovat Ř1:24nn a uvidíte, jak s vámi zatočí, třeba v Anglii kněze zavírají, když to zkusí na ulici kázat…
Všiml jste si v Televizi v posledním roce někoho, kdo zásadně nesouhlasil s Covidovou tyranií, kdo by tam mluvil o Lécích na Covid? Nebo o velkých demonstracích různě v Evropě, o konferencích stovek lékařů, kteří protestují? Je to Digitální Gulag, a vy si nevšimnete, co tam chybí, dokud se nepodíváte jinam, kde to dosud je, ale to jen proto, že to je jinde dost bezvýznamné na to, aby to Oligarchům stálo za zásah…
No a zrovna nyní z Bruselu - Apartheid Covidových pasů… Iluze Svobody už bylo dost, teď to vypadá, že pořádně přitvrdí…
Když vládnou "Liberálové", kteří jsou ve skutečnosti satanská Tyranie Dekadence, smíte všelijakou Ohavnost a přikyvovat jim ke lžím Propagandy, ale kázat Morálku a Pravdu nesmíte…
πα½

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód