Odpověď na příspěvek: Re: CovFeFe

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 11. 06. 2021 12:47
Předmět: Re: CovFeFe

S tím vaším "setkvávání s Bohem" to spíš vypadá, jako prázdné fráze, ale musel bych si odpočinout, abych v tom našel chybu, kromě toho, že to je nic-neříkající a příliš obecné…
Asi se dá souhlasit, že v běžném životě z Duchovního světa spíš dostanete symboly, podobenství nebo sny, než slova… Ale někdy jsou ta slova třeba ve snu také podstatná…

snadno bychom se dostali do podezření, že se tady jen předvádíme
Myslím, že přesně k tomuto dojmu jsem před asi tak hodinou dospěl, viz #18008 dole …
Je to i zajímavé, jak během dvanácti minut od odpovědi vašeho partnera v diskusi, mínus čas než jste si jí všimnul a než jste to napsal, pochopíte, o čem psal, rozmyslel si to a zjistil, že je s tím možno souhlasit…
myšlenkovou disciplínu (mysl čistou), kterou nemám
Já jsem narozdíl od vás moc nespal, včera od 15 do 18, a dnes od 1:30 do 3:00, mínus usínání… (jindy spím trochu víc)
A mezitím jsem odnosil asi kubík dřeva a několik kubíků posekané trávy, a něco přečetl (asi 30 článků od drobností až po delší) a dokončil korekturu anglického překladu, který jsem načal, zrovna když bylo včera zatmění Slunce, takže jsem ho prošvihl… (ale stejně bylo jen částečné…) A další drobnosti… (ale jsem unavený a také už žvaním)
πα½

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód