Odpověď na příspěvek: Re: Fórum

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 24. 05. 2021 01:52
Předmět: Re: Fórum

Ne, já přemýšlím především o tom, jak vám pomoci, třeba něco pochopit…
Podotýkám, že tohle je vlákno, kde jsem se snažil, aby aspoň nějací Křesťané pochopili současné Znamení Šelmy v Zj13, protože by to mohlo ušetřit dost budoucích obětí…
Další České Fórum je třeba u Pirátů, ale to jsou Ateisté a Křesťanské argumenty tam asi nemá smysl příliš rozvíjet… (Měl jsem tam psát také a mám špatné svědomí, že jsem tam nepsal…)
A ovšem píšu mezitím i jinde, spíš anglicky… Takže tohle je takové občerstvení Mateřským Jazykem… (a ovšem to jsem si občas i musel dohledat ve slovníku z angličtiny, jak se něco řekne správně česky, třeba "to smear an opponent instead of arguments", když to česky nepoužívám, a "Ad-Hominem" jsem nechal takhle v latině, to se zřejmě používá takhle…?)
Jestli mě zde berete vážně nebo ne je vaše vysvědčení. (Podotýkám, že já tyhle svá vlákna v Evangnet občas vydávám pro pozdější čtenáře na http://pialpha.cz/ … Jestli i tohle nevím, zanesli jsme to tu spoustou off-topic žvanění a handrkování, které za pár týdnů nebo let nebude nikoho zajímat… Nebo možná, jako ne zcela reprezentativní vzorek? Jestli moje texty budou někoho zajímat nejste schopen posoudit, když neznáte další okolnosti, proč by měly… To já vidím, že to zatím nikoho skoro nezajímá…)
Ale spíš děkuji, že to neignorujete docela a že mi občas mimoděk nadhodíte téma k polemice… (Klidně si tu dál pinkejte a nenechte se rušit…)
πα½

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód