Odpověď na příspěvek: Re: Znamení šelmy

Od: Anonym: Jiří Polák <> ( ---.108.broadband7.iol.cz )
Kdy: 16. 05. 2021 19:26
Předmět: Re: Znamení šelmy

Ladislav Cajthaml napsal(a):
   Jiří Polák napsal(a):  >   > Martin napsal(a):  > > Až si tohle přečte pan Cajthaml, tak ho trefí šlak. 😛  > "Pan Cajthaml" tady není žádná autorita, to že uráží kudy  chodí ji  > nijak nezvyšuje.  > Připomíná mi Bartoše od Pirátů. nic nosného, pouze konstantní kritika  všech  > okolo.  > P.A. Semi mně překvapil dvěma věcmi: 1. že tohle nenapsal už mnohem  dřív  > 2. že má tak krátký příspěvek,  > takže chválím že je šetrný k času svému i čtenářů :-)))  >   >     A to ještě pomněte, Poláku, že Bartoš bude za půl roku váš premiér. Těšíte  se? To i biblická Šelma s číslem 666 získá ve srovnání s touto budoucností  zjev docela přítulného drobečka, kterému by jeden nejraději dal cukříka.  Sbírá se tu taková hrůza, Poláku, že se raději co nejrychleji schoulete pod  peřinu a začtěte se do Sibylliných proroctví, P. A. Semiho blábolů,  Proroctví slepého mládence a zvěsti o nadcházejícím království Krále  Marokána.        
Klasika, pochválil jsem krátkost příspěvku tak se s ním hned ztotožňuji? Ladislave Váš snadno očekávatelný, předjímající způsob myšlení a manipulace prezentujete stále beze změny. Víte, že se Semim nesouhlasím, ale vynucujete si dehonestací jeho jasné odsouzení, abych Vám tím nahrál na smeč? - Tohle schéma znám nazpaměť, díky už ne.

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód