Odpověď na příspěvek: Re: Znamení šelmy

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 14. 05. 2021 23:40
Předmět: Re: Znamení šelmy

Inu, poté, co mě tu pan LC znechutil, a když jsem zjistil, že psát pro čtyři čtenáře, z nichž jeden mě nenávidí a jeden nevěří, nemá moc smysl, tak píšu obvykle jinde… Třeba ve Fóru u Pirátů, protože tu není žádné další pořádné Fórum… (To když jako něco mezi Katolíkem a Husitou mohu psát ve Fóru CČE, mohu jako volič SPD psát ve Fóru u Pirátů… Jenže jsou Ateisté a tuhle religiózní perspektivu problému jsem tam zmínil jen trochu http://pialpha.cz/OckThread#p703150 , o tom spíš píšu v angličtině… A ovšem přestal jsem psát i tam, možná ještě budu pokračovat…)
Jenže jsem si řekl, že inu, je to Karma, co ty očkované čeká, a pak naopak ty Fašisty… Varovat jsme zkoušeli… A vypadalo to, že jim to neprojde, protože se hodně lidí zvedlo na odpor… Jenže to nyní začíná vypadat, že odpor proti Fašismu uvadá a lidé se postupně přiklánějí na stranu Zla, nechat se obětovat z nevědomosti…
A ovšem, ta informace o Covid-21 je teď nová… Nevím, jestli se to ještě dá zastavit… V Americe nyní (zdánlivě) vládne A Baddon Apollyon (Zj9), a mělo by to tento nebo příští měsíc skončit… Jenže je otázka, co bude dělat těch deset generálů (Zj17:12) místo něj…?
"Šetrný k Času" mi připomnělo Malého Prince nebo Děvčátko Momo… Doufám, že ten ušetřený čas použijete na něco přínosného…?
πα½

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód