Odpověď na příspěvek: Re: Dal jim uši aby neslyšeli

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 10. 06. 2021 01:00
Předmět: Re: Dal jim uši aby neslyšeli

Ještě o tom přemýšlím, co v tom příspěvku o Teologii a Religionistice prý byla Lež ?
Že byl Ben Mamon "Syn Ďábla" je v určitém smyslu nadsázka. To já nevím, jestli nějaký Ďábel existuje a může se takhle vtělit, ale v podstatě se tak jmenoval s přihlédnutím, jak řečtina komolí hebrejská nebo arabská jména a naopak, a to, co psal, je evidentně ďábelské… Je to Domněnka, Nadsázka nebo Ideologický proti-útok…
Ale pak jsem si vzpomněl - s tím Herodem to nejde takhle předefinovat, to v textu UaK mělo význam a takhle z něj uhnout jinam není fér, zejména ne s touhle vahou, jakou to má… (Ale psal jsem tam "zřejmě" a "optimisticky mýlil", možná to naopak nyní vidím příliš pesimisticky? Inu, takže "odvolávám co jsem odvolal a slibuji co jsem slíbil" de-facto, podle té známé pohádky… To nevím, jestli to byl "slib", byl to dost zásadní názor…)
(Nyní to asi nechte být, nevíte, v jakém významu jsem to psal ani v jakém to píšu nyní, to pochopíte časem, nyní se to vysvětlovat nedá, už jsem to vysvětloval dost, viz UaK203 "Obrazová příloha a další komentáře" a je to tam i jinde… A ovšem, je to tam zahrabané v dalších kecech, mimo jiné i proto, aby si toho nevšimli a nesmazali to… Jinde jsem to pak psal i racionálněji… V téhle chvíli je pro vás v tomto ohledu spíš Gab#75614972 "About Pro-Life question" …)
πα½

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód