Odpověď na příspěvek: Re: Šikana u vchodu do kostela

Od: Anonym: Jiří <> ( ---.157.broadband7.iol.cz )
Kdy: 20. 11. 2021 21:57
Předmět: Re: Šikana u vchodu do kostela

Martin napsal(a):
 Tak jsem byl na výletě v hlavním městě Moravy na slavnostní bohoslužbě  uvedení naší nové synodní rady. Dění v naší církvi mě zajímá. A prošmikl  jsem se tam dokonce bez testu na kovida. Gratuluji bratru Pavlovi a doufám,  že změní kurz ČCE správným směrem.
Amen, ať mají šanci noví lidé v této nelehké době. Jsem rád, že se konají velká shromáždění i dnes, zrovna koukám na konec velkého večera chval v Ostravě, plná hala mladých lidí, halelujah! Doba , která začíná je pro nás impulsem pro pořádání malých skupinek, neformálních bohoslužebných setkání také pro neočkované bratry a sestry, které zůstávají našimi milovanými přáteli v plné míře. Doporučuji každému upřímně věřícímu sourozenci taková setkání konat, klidně venku, když se bojíte doma.