Odpověď na příspěvek: Re: Šikana u vchodu do kostela

Kdy: 19. 11. 2021 19:17
Předmět: Re: Šikana u vchodu do kostela

Martin napsal(a):
 Můj kamarád Velký Pes/Evangelík je Rom. To už bylo zde řečeno. Není hloupý,  ale pochází z Maďarska. Předveď, Ladislave, jak umíš romštinu a on tě  ohodnotí.
Ale vy zde žádné reálné kamarády nemáte. Vy si jen vytváříte své virtuální kamarády, jimž zde následně vytváříte příspěvky. Je to podobně smutné, jako hrát šachy sám se sebou. Přičemž ty vaše šachy a veřejné prozrazování anonymního a fiktivního jakoby protihráče jsou smutně trapné. Ty osobní šachy typu sám se sebou a bez obecenstva jsou alespoň upřímně smutné. Váš způsob pojetí šachu a života o Vás dlouhodobě o něčem svědčí. O něčem nedobrém především pro Vás. Doporučuji co nejdříve si najít odborníka (ani ne šachového velmistra) a řešit to. A pokud jste to už někdy udělal a stejně to nemělo očekávaný přínos, tak hlavu vzhůru a hledejte dál. Moc to potřebujete. Přeji úspěch.