Odpověď na příspěvek: Re: UNITED festival

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 09. 09. 2019 15:55
Předmět: Re: UNITED festival

Tak jsem si prohlédl alespoň trailer video s upoutávkou Youtube/AhNPHv5nYjc … (škoda, že TV Noe nemá použitelný archiv pořadů.)
Je to taková misijní činnost, jak nalákat tuhle festivalovou mládež směrem ke křesťanství, ale pro křesťany to je zřejmě zase až příliš liberálně-globalistické a pop-festivalové. Je to poněkud fanatické uctívání idolů, ve starém zákoně to je i jako Bamah, pódium. http://bible.pialpha.cz/b?find=%23H1116 třeba 2Královská17:29 nebo Nu22:41, to není historie, to jsou archetypy a podobenství platná dodnes (to mi došlo až v průběhu překladů, že "zvýšená platforma pro kultické uctívání" se česky řekne "pódium" a že to dobře známe…). A ano, uctívání Idolů v Bibli je míněno také tohle, a ovšem ateistická mládež to dělá ještě fanatičtěji a špinavěji (alkohol,drogy), tihle křesťanští vypadají celkem umírněně… (Ale jako mladší jsem také chodil na takové festivaly a nebo hrál v kapele, když jsem leccos nechápal…) (Asi se to dnes nedá mladým lidem brát, zejména pokud není jiné dobré kultury dost, má to smysl dělat kulturu a umění a je to lepší než sedět jen u televize…)
Jako účastník takového festivalu zkuste vnímat a pamatovat, že tam jdete poslouchat hudbu nebo nějakou performanci nebo kulturu, nebo se potkat s lidmi, ale nechoďte tam fanaticky uctívat Hudební Idol nebo Celebritu, je v tom poněkud rozdíl… A vybírejte si, koho podporujete a proč…
Chodí tam pěkní mladí lidé, z diváků tam ukázali samé Čechy nebo evropany etnicky, žádný afričan, ale pokud nepočítám 4 neidentifikovatelné kapely z dálky a 2 řečníky, tak z 36 různých kapel v tom traileru je 11 černošských, to je 30%, a některé vypadají dost RAPově, a k tomu 25 českých nebo bělošských. (Ono to původně vypadalo jako ještě horší poměr, ale některé tam jsou dvakrát nebo i čtyřikrát… Pustil jsem si to zpomaleně, posbíral obrázky, srovnal a sečetl…) To tady nemáme dost vlastní kultury, že sem musíme vozit tohle kulturní obohacení k radosti (((globalistů))) a aby si lidi zvykali ? Nebo to trailer video bylo schválně udělané takhle, aby lákalo exotickými protagonisty? Psal jste, že to je český festival… V zemi, která má 99% obyvatel evropského původu a zbytek jsou převážně vietnamci, a o které se říkalo "co čech to muzikant", je 30% kapel černošských dost nepoměr ve směru k exotice… Asi to trailer-video bylo exotické lákadlo schválně…? Co mi na tom vadí, že tam jsou černoši? Je to cizí kultura, která dusí naši vlastní kulturu… A ono to není jedno, kam je směřována mládež třeba kulturou, vedle školství…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód