Odpověď na příspěvek: Re: UNITED - zase Selena Gomez?

Od: Anonym: P.A.Semi---.pnet.netair.net )
Kdy: 03. 09. 2019 21:00
Předmět: Re: UNITED - zase Selena Gomez?

Jo, žvanit o banalitách, nebo orodovat za ďábelské gaye, se na tomhle serveru, zřejmě rovněž spadajícím do kategorie "controlled opposition", dá, ale důležité Pravdy se tu bojí _jak_ _Čert_ _Kříže_, zřejmě i tady se vztahuje John 8:44, jak napovídají jména i písemný výraz leckterých zde diskutujících … Já vám to za sebe odpouštím, ale doufám, že si to zdejší admin a ti, co ho přiměli to smazat (teď např. #13865, #13866), jednou obhájíte před svými spoluvěřícími, které jste tím pomáhali zaslepovat, až se vás na to přijdou zeptat…

Martine, že umíte něco zahrát na klavír nebo na kytaru neznamená, že rozumíte hudbě. A v konzervatořích nebo v liduškách se děti připravují, je to dobře, že tu máme rozvinutý systém hudebního vzdělání, to by nám leckde ve světě mohli závidět.
Ten klip, co jste od té své Seleny Gomez poslal - "Human", o čem to je? Že je taky "jenom člověk" a zmáhají ji fotografové Paparazzi, kteří jsou "they're so violating and just disgusting", je to klip především o hnusných fotografech, nejen to říká, je to tam obrazem několikrát… Alespoň dvakrát tam brečí při vystoupení, ale já jí ty slzy nevěřím, že by byly upřímné, jen se přetvařuje… V čase 1:50, to by mě zajímalo, co s tím na té posteli za ní dělali těsně před tím v tom původním klipu, ze kterého je to vystřižené? A myšlenky, co tam podsouvá písemně: "I feel vulnerable, when I am being honest" - jinými slovy: "nebuďte upřímní, jste při tom zranitelní"… (a není to anglicky moc správně) To není dobrá propaganda…
Že se věnujete módě? Tahle S.G. je ještě tak středně necudná, to jsou dnes mnohem horší. Ale stejně kromě zpěvu příliš vystavuje i krásné tělo, není to jenom hudební zážitek… (Mně to přijde trochu nefér…)
Není upřímná, a je to showbyznys, velký byznys. Píšete "jestli takovou nenajdu" - jenže takovéhle, co jsou pěkné a vědí to a zneužívají to jsou obvykle mrchy pyšný a zlý, s takovou byste neměl dobrý život… A ovšem takové obvykle čekají na nějakého lukrativního týpka a asi se s vámi zdržovat nebudou…? To právě časem, doufejte že včas, pochopíte, že ženu byste si měl především vybírat podle duše a ne jen podle těla…

Na té, co jsem vám posílal já, je zajímavé, jakou má z toho zpěvu čistou a velmi pravděpodobně nefalšovanou radost. Třeba z toho festivalu v Holandsku - oni se tak třeba týden nebo měsíc připravují, pak letí 4000 kilometrů asi letecky s celou kapelou na festival hudby malých národů v Holandsku, aby tam zazpívali v klubu tuhle jednu písničku, druhý den si asi prohlédnou město a letí zase zpátky. Jen ze vstupného by jim rozhodně tu letenku nezaplatili, nevím, jestli ten festival je nějak dotovaný…? Je tam, protože Reprezentuje svůj Národ, je na to hrdá a má z toho fakt radost, jak je vidět i po té písničce při rozhovoru… Nebo to "Om mondo tyjym", je to na fotbalovém stadionu, na pódiu se střídají zpěváci po jedné písničce, takže to dozpívá, jde dolu, zamává známým, dostane nějakou kytku a září štěstím (to na tom videu už není vidět, ale jsou z toho koncertu fotky), a není to žádný velký show-byznys, ale drží to ten národ pohromadě. Že pod tím nemají profi-hudbu je dáno tím, že i kdyby tam jedna nebo dvě hudební skupiny byly v tom malém národě, tak by ale zastínili těch padesát dalších zpěváků, co jenom zpívá na nějakou samohrajku. Tam to ani tak není o tom předvést co nejdokonalejší hudební výkon lepší než všichni ostatní, i když také trochu, ale je to prostě o radosti ze zpěvu, a o radosti ze společného díla…

Přidat příspěvek:


















Ověřovací kód