Odpověď na příspěvek: Re: cítím povinnost psát na Evangnet

Od: Anonym: Ladislav Cajthaml---.static.bluetone.cz )
Kdy: 08. 02. 2021 09:13
Předmět: Re: cítím povinnost psát na Evangnet

O Církvi bratrské je škoda slov. Už jen to, jak se předvádějí zastánci této církve zde na Evangnetu, ukazuje, kolik uhodilo a kolik zla je tu při díle. Pak ještě stačí potkávat průběžně různé aktuální i bývalé členy CB, vidět její bohoslužby na youtube nebo je i párkrát osobně navštívit. Je to velice smutný, přímo hrůzyplný pohled plný vyšponované manipulace, nevídané bohoslovecké a spirituální infantility, kryptokomerčního nátlaku, naivní pýchy, duchovní nedospělosti a afektovanosti. Smutná vizitka současného světa, že v něm ještě podobná zákoutí jako CB vůbec existují. Doufám v budoucí svět, ve kterém podobná manipulativní, moc a duše zneužívající předpeklí roztají jako sníh zjara, kdy nikdo už nenajde motiv, aby tento zlý aparát udržoval při životě. To je můj návrh na poradění si "s tímto problémem".