Sbory ČCE

Více o sboru Kazatel(ka) Kurátor(ka) Seniorát
(web)
BENEŠOV U PRAHY
Igor Turzik pražský
(web)
BEROUN
Lenka Langhansová pražský
(web)
BOROVÁ u Poličky
f. Miloš Lapáček Hana Riedlová poličský
(web)
BOSKOVICE
f. Jiří Bureš Marta Pražanová brněnský
(web)
BOŠÍN
Vlastimil Plch ml. poděbradský
(web) | (rss)
BRANDÝS nad Labem - Na Vyšším hrádku
f. Petr Pivoňka Zdeněk Tuček poděbradský
(web)
BRANDÝS NAD ORLICí
f. Hynek Schuster Jaromír Dobeš chrudimský
(web) | (rss)
BRNO - HUSOVICE
f. Štěpán Hájek Jaromír Klimek brněnský
(web)
BRNO - ŽIDENICE
f. Radmila Včelná Miroslav Maňák brněnský
(web)
BRNO I
f. Ondřej Macek f. Iva Květonová pp. Jakub Marek Petr Zukal brněnský
(web)
BRNO II
f. Martin Horák f. Jarmila Řezníčková pp. Marta Marková Eva Kazdová brněnský
(web)
BRUNTÁL
Milan Swider moravskoslezský
(web)
BŘECLAV
f. Kateřina Rybáriková Marek Posolda brněnský
BUČINA f. Libor Chaloupka Jana Šmögerová chrudimský
(web)
BUKOVKA
f. František Plecháček Martin Plecháček chrudimský
(web)
ČÁSLAV
f. Drahomíra Dušková Havlíčková Daniel Korábek chrudimský
(web)
ČERNILOV
Jiří Kupka královéhradecký
(web)
ČERNOŠÍN
f. Juliana Hamariová Ilona Pospíšilová západočeský
(web)
ČESKÁ LÍPA
f. Petra Náhlovská Milan Přívratský liberecký
(web)
ČESKÁ TŘEBOVÁ
f. Ivo David Pavel Záleský chrudimský
(web) | (rss)
ČESKÉ BUDĚJOVICE
f. David Nečil f. Pavel Klimeš pp. Michaela Krištůfková Jan Matějka jihočeský
(web)
ČESKÝ BROD
f. Marek Lukášek Petr Hamták poděbradský
(web)
ČESKÝ TĚŠÍN
f. Mojmír Blažek f. Marcin Pilch pp. Milan Kantor Marek Schulhauser moravskoslezský
DAMBOŘICE f. Jana Gruberová Jaroslav Matula brněnský
(web)
DAŇKOVICE
f. Martina Kadlecová Miroslav Zelený horácký
(web)
DĚČÍN
f. Tomáš Matějovský Marie Frostová ústecký
(web) | (rss)
DOBŘÍŠ
f. Michal Šourek Kateřina Vojkůvková pražský
(web) | (rss)
DOMAŽLICE
f. Daniel Freitinger Pavel Voldán západočeský
(web)
DVAKAČOVICE
f. Blažena Kohoutová Petr Vyskočil chrudimský
(web)
DVŮR KRÁLOVÉ NAD LABEM
Zdeněk Hojný královéhradecký
(web)
DŽBÁNOV - ÚSTÍ nad Orlicí
f. Ladislav Havelka Hana Lásková chrudimský
(web)
Evangelický sbor německého jazyka při Českobratrské církvi evangelické
f. Kristýna Malíšková Pilecká Tanja Kaminski pražský
(web)
FRÝDEK - MÍSTEK
Jan Hájek moravskoslezský
(web)
HERŠPICE
f. Vladimír Pír Daniel Maláč brněnský
(web)
HLINSKO
f. Naděje Čejková Eliška Brtková poličský
(web)
HODONÍN
j. Světlana Greplová Michal Čechovský východomoravský
(web)
HODSLAVICE
f. Lubomír Červenka Vlasta Tomanová moravskoslezský
(web)
HORNÍ ČERMNÁ
f. Jakub Keller Markéta Spáčilová chrudimský
(web)
HORNÍ DUBENKY
f. Hynek Tkadleček Pavel Šimek horácký
(web) | (rss)
HORNÍ KRUPÁ
f. David Šorm Pavel Šilar horácký
(web) | (rss)
HORNÍ SLAVKOV
f. Radek Matuška Rudolf Sterzik západočeský
(web)
HORNÍ VILÉMOVICE
Bohuslava Koukalová horácký
(web)
HOŘICE v Podkrkonoší
Petr Havlíček královéhradecký
(web) | (rss)
HOŠŤÁLKOVÁ U VSETíNA
f. Štěpán Marosz Jana Flachsová východomoravský
(web)
HRABOVÁ
Hana Malá moravskoslezský
(web)
HRADEC KRÁLOVÉ
f. Tomáš Vítek f. Kristýna Kupfová Jiří Pellar královéhradecký
(web)
HRADIŠTĚ
f. Jan Jun Radka Závorková chrudimský
(web)
HRANICE
f. Pavlína Lukášová Daniela Jablonská moravskoslezský
(web) | (rss)
HRONOV
f. Petr Grendel Barbora Trenčanská královéhradecký
(web)
HRUBÁ VRBKA a VELKÁ nad Veličkou
f. Alexandra Prčíková Pavel Smrček východomoravský
(web)
HUMPOLEC
Helena Kleinerová horácký
(web)
HUSLENKY
f. Jiří Palán Jiří Sívek východomoravský
(web)
HUSTOPEČE u Brna
f. Jiří Gruber Pavel Stehlík brněnský
(web)
HVOZDNICE
f. Vendula Glancová Zora Kasiková pražský
(web) | (rss)
CHEB
f. Vlasta Groll Michael Karas západočeský
(web)
CHLEBY
Radek Šturc poděbradský
(web)
CHOCEŇ
f. Hana Schusterová Pavel Trkal chrudimský
(web) | (rss)
CHODOV u Karlových Varů
f. Martin T Zikmund Jan Nedvěd západočeský
(web)
CHOMUTOV
j. Filip Němeček Silvia Kröhanová ústecký
(web)
CHOTINĚVES
Alena Hálová ústecký
(web) | (rss)
CHRÁST u Plzně
f. Karel Šimr Magdalena Vroblová západočeský
(web)
CHRUDIM
f. Magdalena Horáková Hana Mazurová chrudimský
(web)
JABLONEC nad Nisou
f. Dagmar Kubíčková Květa Votrubcová ochranovský
(web)
JABLONEC nad Nisou
f. Ondřej Titěra Přemysl Polák liberecký
(web)
JABLŮNKA
Vladislav Geryk východomoravský
(web)
JASENNÁ
f. Lenka Freitingerová Jiří Maliňák východomoravský
(web)
JAVORNÍK nad Veličkou
f. Petr Kulík Luděk Mikáč východomoravský
(web)
JAVORNÍK U JESENíKU
moravskoslezský
(web) | (rss)
JESENÍK
f. Daniela Havirová Hana Pecinová moravskoslezský
(web) | (rss)
JIČÍN
Věra Rodrová královéhradecký
(web) | (rss)
JIHLAVA
f. Jan Keřkovský Jana Nedbalová horácký
(web)
JILEMNICE
f. Jakub Hála Pavla Zemánková liberecký
(web)
JIMRAMOV
f. Elen Plzáková Jana Kadeřávková poličský
(web) | (rss)
JINDŘICHŮV HRADEC
f. Michal Kitta Jaroslav Hojný jihočeský
(web)
KARLOVY VARY
f. Martin T Zikmund Lukáš Kolovrátek západočeský
(web) | (rss)
KATEŘINICE
f. Miroslaw Jelinek Emilie Kamasová východomoravský
(web) | (rss)
KDYNĚ na Šumavě
f. Lukáš Král Anna Adámková západočeský
(web)
KLADNO
f. Leonardo Teca Oldřich Doseděl pražský
(web)
KLÁŠTER nad Dědinou
f. Jan Lavický Daniel Havlíček královéhradecký
(web)
KLOBOUKY u Brna
f. Martina Zuštinová pp. Petr Zajíc Tomáš Vostřák brněnský
(web)
KOLÍN
f. Romana Čunderlíková Jan Dobeš poděbradský
KOSTELEC NAD ORLICí f. Michael Erdinger Dana Tichá královéhradecký
(web)
KRABČICE u Roudnice nad Labem
f. Martina V. Šeráková f. Joel Ruml Anna Beranová ústecký
(web) | (rss)
KRNOV
f. Štěpán Janča Marek Wdówka moravskoslezský
(web)
KROMĚŘÍŽ
Martin Kolář východomoravský
(web)
KROUNA
Jiří Pražan poličský
(web)
KRUCEMBURK
f. Marek Vanča Jaroslav Lacina poličský
(web)
KŘÍŽLICE
f. Jiří Weinfurter Jiří Kužel liberecký
(web)
KUTNÁ HORA
f. Ondřej Zikmund Eva Čablíková poděbradský
(web) | (rss)
KYJOV
f. Emil Hankovský Jan Horák východomoravský
(web)
LANŠKROUN
f. David Najbrt Jan Marek chrudimský
(web)
LESKOVEC
f. Pavel Čmelík Pavel Masař východomoravský
(web)
LETOHRAD
Renata Popelářová chrudimský
(web) | (rss)
LIBČICE nad Vltavou
f. Tomáš Cejp Jaroslav Šaroch pražský
(web)
LIBEREC
f. Filip Susa Lubor Franců liberecký
(web)
LIBICE nad Cidlinou
f. Marta Zemánková Pavel Pistor poděbradský
(web)
LIBIŠ
f. Miroslav Pfann Barbora Blechová poděbradský
(web)
LIBKOVICE pod Řípem
Marcela Křížková ústecký
(web) | (rss)
LIBŠTÁT
f. Petr Hudec Jiří Kotas liberecký
(web)
LIPTÁL
f. Mária Jenčová Tomáš Němeček východomoravský
(web)
LITOMĚŘICE
f. Benjamin Roll Martin Svatoš ústecký
(web)
LITOMYŠL
f. Lukáš Klíma Michal Sadílek chrudimský
(web) | (rss)
LOUNY
f. Tomáš Pavelka Jindřiška Ježková ústecký
(web)
LOZICE
Blahoslav Tefr chrudimský
(web)
LYSÁ nad Labem
f. Lukáš Pešout Dagmar Férová poděbradský
(web)
MARIÁNSKÉ LÁZNĚ
Jana Jirmannová západočeský
(web)
MĚLNÍK
f. Miroslav Erdinger pp. Eliška Erdingerová Jana Jahodová poděbradský
(web) | (rss)
MERKLÍN u Přeštic
pp. Oto Tichý Pavel Šalom západočeský
(web)
MIROSLAV
f. David Sedláček Lia Ryšavá brněnský
(web)
MLADÁ BOLESLAV
Marek Neumann poděbradský
(web) | (rss)
MORAVEČ
f. Daniel Matějka ml Daniel Trefil horácký
(web)
MORAVSKÁ TŘEBOVÁ
f. Ivo David Michal Čermák brněnský
(web)
MOST
f. Marian Šusták Petr Pištora ústecký
(web)
MŠENO u Mělníka
f. Michal Šimek Luboš Skopec poděbradský
(web)
NÁCHOD - ŠONOV
f. Marek Bárta Petr Kočička královéhradecký
(web)
NEJDEK
f. Radek Matuška Jiří Jendele západočeský
(web)
NIKOLČICE
f. Jiří Gruber Jiří Dostál brněnský
(web) | (rss)
NOSISLAV
f. Petr Chlápek Vladimír Lukl brněnský
(web) | (rss)
NOVÉ MĚSTO na Moravě
f. Ondřej Ruml f. Debora Rumlová f. Daniel Ženatý pp. Martina Dvořáková Petr Hladík horácký
(web)
NOVÉ MĚSTO pod Smrkem
Olga Leová liberecký
(web)
NOVÝ BYDŽOV
Dobromil Hušek královéhradecký
(web)
NOVÝ JIČÍN
f. Pavel Prejda Petr Jasinský moravskoslezský
(web)
NYMBURK
f. Kateřina Roskovcová Pavel Hamták poděbradský
(web)
ODRY
Noemi Kulíková moravskoslezský
(web)
OLEŠNICE na Moravě
f. Ida Tenglerová Adolf Vraspír brněnský
(web)
OLOMOUC
f. Jan Lukáš Marek Vraj moravskoslezský
(web) | (rss)
OPATOV
f. Pavla Jandečková Libor Zajíček horácký
(web)
OPATOVICE
f. Benjamin Kučera Jaromír Drda chrudimský
(web)
OPAVA
f. Pavel Janošík Viliam Kušnír moravskoslezský
(web) | (rss)
OSTRAVA
f. Ewa Milena Jelinek f. Eliška Geislerová Michael Waloschek moravskoslezský
(web)
OSTRAVICE
Jan Kaňák moravskoslezský
(web)
OSTROV
f. Radek Matuška Bohuslav Schneider západočeský
(web)
PARDUBICE
f. Hana Ducho Milan Chyba chrudimský
(web)
PEČKY
f. Pavel Jun Andrea Děkanová poděbradský
(web)
PELHŘIMOV-STRMĚCHY
f. Petr Turecký Eva Hlavičková horácký
(web)
PÍSEK
f. Jiří Ježdík Jan Franců jihočeský
(web)
PLZEŇ - Korandův sbor
f. Miroslav Hamari f. Helena Hamariová Josef Beneš západočeský
(web)
PLZEŇ - západní sbor
f. Ondřej Pellar pp. Jiří Kantor Jiří Stočes západočeský
(web) | (rss)
PODBOŘANY
f. Radek Matuška Jindřich Kolouch západočeský
(web) | (rss)
PODĚBRADY
f. Martin Fér Michal Povolný poděbradský
(web)
POLIČKA
f. Jiří Tengler Hana Bartošová poličský
(web)
POTŠTEJN
f. Jaromír Strádal Daniel Vacovský ochranovský
(web)
POZDĚCHOV
f. Miloš Vavrečka Jan Štach východomoravský
(web)
PRAHA - OCHRANOVSKÝ SBOR
f. Eva Šormová Eva Kejřová ochranovský
(web)
PRAHA 1 - NOVÉ MĚSTO
f. David Balcar David Vilím pražský
(web)
PRAHA 1 - STARÉ MĚSTO
f. Tomáš Trusina f. Dalibor Antalík Helena Voverková pražský
(web)
PRAHA 10 - STRAŠNICE
f. Martin Sabo Martin Šubert pražský
(web)
PRAHA 10 - UHŘÍNĚVES
f. Jiří Ort Pavol Bargár pražský
(web)
PRAHA 10 - VRŠOVICE
f. Matěj Opočenský Tomáš Vokatý pražský
(web)
PRAHA 2 - VINOHRADY
f. Zdeněk Šorm Michal Janeček pražský
(web)
PRAHA 3 - JAROV
f. Lenka Ridzoňová Jan Fencl pražský
(web)
PRAHA 3 - ŽIŽKOV I
Petr Bubák pražský
(web) | (rss)
PRAHA 3 - ŽIŽKOV II
f. Olga Mrázková Eva Potměšilová pražský
(web)
PRAHA 4 - BRANÍK
f. Jaroslav Pechar Jan Zvánovec pražský
(web)
PRAHA 4 - JIŽNÍ MĚSTO
Hana Štěpánková pražský
(web)
PRAHA 4 - MODŘANY
f. Magdalena Ondrová f. Lukáš Ondra Hana Šormová pražský
(web) | (rss)
PRAHA 4 - NUSLE
f. Dan Páleník Vladimír Kněžek pražský
(web)
PRAHA 5 - RADOTÍN
f. Petr Špirko Václav Musil pražský
(web)
PRAHA 5 - SMÍCHOV
f. Jonatan Hudec Jana Minaříčková pražský
(web)
PRAHA 6 - DEJVICE
f. Alexandra Jacobea f. Magdaléna Trgalová Jan Mašek pražský
(web)
PRAHA 6 - STŘEŠOVICE
Alena Gottwald pražský
(web)
PRAHA 8 - KOBYLISY
f. Ondřej Kolář Jan Šotola pražský
(web)
PRAHA 8 - LIBEŇ
f. Jakub Helebrant f. Roman Mazur Silvie Rosenová pražský
(web)
PRAHA 9 - HORNÍ POČERNICE
f. Alžběta Hanychová Martin Hrubeš pražský
(web)
PROSEČ u Skutče
Věra Tefrová poličský
(web)
PROSETÍN u Bystřice nad Pernštejnem
f. Ida Tenglerová Zdeněk Jakeš brněnský
(web) | (rss)
PROSTĚJOV
f. Kamil Vystavěl Radek Bedřich moravskoslezský
(web)
PRUSINOVICE
f. Leoš Mach Jaroslav Ambróš východomoravský
(web)
PRŽNO
j. Aleš Zapletal Hana Borošová východomoravský
(web)
PŘEDHRADÍ
f. Marie Jüptner Medková Olga Nechanická poděbradský
(web)
PŘELOUČ
Milan Kožený chrudimský
(web)
PŘEROV
f. Marek Zikmund Eva Jehlářová moravskoslezský
(web) | (rss)
PŘEŠTICE
f. Jaroslav Vokoun pp. Kryštof Veselovský Radomír Škaloud západočeský
(web)
RANÁ u Hlinska
f. Naděje Čejková Jana Černá poličský
(web)
RATIBOŘ u Vsetína
f. Jarmila Wiera Jelinek Růžena Hříbková východomoravský
(web)
ROKYCANY
pp. Jiří Kantor Petr Neumann západočeský
(web)
ROUDNICE nad Labem
f. Radovan Rosický Františka Škarková ústecký
(web)
ROVEČNÉ
f. Jana Potočková Věra Pospíšilová brněnský
(web)
ROVENSKO POD TROSKAMI
David Drbohlav ochranovský
(web)
ROZTOKY u Prahy
f. Anna Pokorná Anna Kaucká pražský
(web)
RUMBURK
f. Richard Vlasák Zdeněk Zezula liberecký
(web) | (rss)
RUSAVA
Danuše Hanáková východomoravský
(web) | (rss)
RŮŽĎKA
f. Radek Hanák pp. Martina Kovářová Jan Dančák východomoravský
(web)
SÁZAVA
f. Alžběta Hatajová pp. Tomáš Hataj Radek Černý horácký
(web)
SEDLEC - PRČICE
f. Josef Bartošek Jindřich Souček pražský
(web)
SEMONICE
f. Radim Žárský Jaroslav Andrejs královéhradecký
(web) | (rss)
SILŮVKY u Brna
f. Erika Petříčková Andrea Kačírková brněnský
(web)
SLOUPNICE
f. Daniel Matouš Petr Beneš chrudimský
(web)
SNĚŽNÉ na Moravě
f. Martina Kadlecová Pavel Konvalinka horácký
(web) | (rss)
SOBĚHRDY
pp. Šárka Grauová Jiří Fojtů pražský
(web)
SOBĚSLAV
f. Richard Dračka Jan Růžička jihočeský
(web)
SOKOLOV
f. Pavel Knorek Mikuláš Zoubek západočeský
(web)
STRMILOV
f. Ludmila Míchalová Mikšíková Ladislav Svoboda jihočeský
(web)
STŘÍBRO
Jan Pospíšil západočeský
(web) | (rss)
STŘÍTEŽ nad Bečvou
f. Josef Hurta pp. Pavla Červinková Martin Beneš východomoravský
(web)
SUCHDOL nad Odrou
Tomáš Kalíšek moravskoslezský
(web) | (rss)
SVITAVY
f. Filip Keller Věra Konečná brněnský
(web)
ŠENOV u Ostravy
Jan Přeček moravskoslezský
(web)
ŠKVOREC
Marta Levá pražský
(web)
ŠTERNBERK
Martin Vémola moravskoslezský
(web)
ŠTRAMBERK
Lenka Křístková moravskoslezský
(web)
ŠUMPERK
f. Jakub Pavlús Petr Maláč moravskoslezský
(web)
TÁBOR
f. Christof Lange Věra Soběslavská jihočeský
TANVALD-SMRŽOVKA ochranovský
(web)
TELČ
f. Petr Melmuk Richard David horácký
(web)
TELECÍ
f. Pavel Hanych Josef Dvořák poličský
(web) | (rss)
TEPLÁ
f. Aleš Rosický Jan Polinský západočeský
(web)
TEPLICE
f. Martin Bánoci Radovan Gaudyn ústecký
(web)
TRUTNOV
f. Tomáš Molnár Věra Konečná královéhradecký
(web)
TŘEBECHOVICE pod Orebem
f. Michael Erdinger Milan Kolomazník královéhradecký
(web) | (rss)
TŘEBENICE
f. Jiří Šamšula Jan Zalabák ústecký
(web) | (rss)
TŘEBÍČ
f. Filip Boháč pp. Yvona Švaříčková Petr Haška horácký
(web)
TURNOV
f. Ondřej Halama Jitka Pernerová ochranovský
(web) | (rss)
UHERSKÉ HRADIŠTĚ
f. Michal Vogl pp. Jitka Voglová Eva Sovišová východomoravský
UJKOVICE j. Václav Hájek Marie Nešněrová ochranovský
(web)
ÚSTÍ nad Labem
f. Tomáš Jun Martin Zubík ústecký
(web) | (rss)
VALAŠSKÉ MEZIŘÍČÍ
f. Daniel Heller Martin Fojtů východomoravský
(web)
VANOVICE
f. Anna Peltanová pp. Daniela Chladilová Kamil Vystavěl brněnský
(web)
VELENICE
f. Marta Zemánková Petr Fér poděbradský
(web)
VELIM
Blanka Kopecká poděbradský
(web)
VELKÁ LHOTA
f. Pavel Freitinger Jan Ježík východomoravský
(web)
VELKÉ MEZIŘÍČÍ
f. Markéta Slámová Dana Němcová horácký
(web)
VESELÍ
f. Tomáš Potoček Josef Trnka brněnský
VÍTKOV Zdeňka Formánková moravskoslezský
(web)
VIZOVICE
Jindřich Karásek východomoravský
(web)
VOLYNĚ
f. Daniela Zapletalová Grollová Petr Kučera jihočeský
(web)
VRCHLABÍ
f. Michael Pfann Jakub Kašpar královéhradecký
(web)
VSETÍN (Dolní sbor)
f. Bronislav Czudek Petra Havelková východomoravský
(web)
VSETÍN (Horní sbor)
f. Miroslav Eštok f. Otakar Mikoláš pp. Zdeňka Polášková Daniel Fojtů východomoravský
(web)
VYSOKÉ MÝTO
f. Petr Peňáz Dan Popelář chrudimský
(web) | (rss)
ZÁBŘEH
f. Vlastislav Stejskal Filip Matějka moravskoslezský
(web) | (rss)
ZÁDVEŘICE - RAKOVÁ
f. Pavel Šebesta Ludvík Pastyřík východomoravský
(web)
ZLÍN
Janina Zemanová východomoravský
(web)
ZNOJMO
f. Marta Sedláčková Olga Smetanová brněnský
(web)
ŽATEC
f. Tomáš Pavelka Ivo Valášek ústecký
(web)
ŽELEZNÝ BROD
f. Jan Hrudka Marcela Pallová ochranovský