ČCErolniČCE již po sedmé

Správci Evangnetu <>
Autorem textu je Eva Janatová.
(16.10.2008, rubrika: Oznámení)

Na vánoční svátky si musíme ještě chvíli počkat. Řada z nás však již nyní přemýšlí, čím potěšit své blízké, jak ozvláštnit letošní Vánoce. A Rolnička má pro Vás zajímavý nápad.

Již šest let přichází Diakonie ČCE – středisko Rolnička v čase adventním s nabídkou dárků s vánoční tématikou, na jejichž výrobě se podílejí klienti Rolničky. Tato kampaň je určena převážně členům sborů Českobratrské církve evangelické a blízkým partnerům Rolničky, kteří tak zakoupením výrobku mohou vyjádřit svou podporu v rámci církve. Po druhé ji otevíráme i širší veřejnosti.

A tak si i Vy si budete moci zakoupit unikátní dárek a potěšit tak sebe či své blízké. Navíc tím pomůžete lidem s postižením z Táborska. Výtěžek sedmého ročníku této kampaně je určen na pořízení nového chráněného bytu pro dospělé lidi s postižením.

V letošním roce budete moci vybírat z ilustrovaného kalendáře zachycujícího voňavé království bylinek, notýsku, který ukryje každé vaše tajemství či originálního vánočního papíru, jaký jinde nekoupíte, navíc s překrásnými jmenovkami. Svátečně prostřený stůl pak jistě rozzáří svíce vyrobené dle tradice starých mistrů.

Kampaň „Vánoce s Rolničkou“ právě začala. Fotografie výrobků a informace, jak je možné tyto výrobky získat, najdete na internetových stránkách http://www.rolnicka.cz. Případně kontaktujte přímo Rolničku. Uzávěrka objednávek je 18.11.2008. Počet dárků je omezen, ale věříme, že si každý zájemce stihne vybrat pro sebe ten nejkrásnější.

Za Rolničku Mgr. Eva Janatová
Kontakty s veřejností
e-mail: fundraising@rolnicka.cz

Příloha [1]: Tisková zpráva k tisku <tzdiakonie.doc> (176.0 KB)